Lajme

05 September 2017

Vajza e Lil Wayne na njeh me gjendjen shëndetësore të reperit

Vajza e Lil Wayne, Regine Carter, postoi këtë të hënë në Twitter lajmin që babai i saj ishte më mirë. “Babai im është mirë! Faleminderit për shqetësimin, jeni të mrekullueshëm. Dhe diçka…mos besoni çdo gjë që dëgjoni”-ka shkruar ajo.
Kriza që Wayne kaloi nuk ishte diçka e re për të. Në 2013 ai tregoi se vuante nga sëmundja e epilepsisë. Vitin e kaluar kaloi 3 kriza të tilla në më pak se një muaj. Në një nga intervistat e tij reperi i njohur tregoi se krizat që ai ka kaluar kanë qenë të shumta, dhe publiku ka dëgjuar vetëm për një pjesë të vogël të tyre.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com