Lajme

03 July 2017

Vajza e Prodigy-it tregon anën më të butë të Reper-it

|
By
|
0 Comment
|

Prodigy i Mobb Deep ka shkruar disa nga vargjet më të njohura Hip-Hop,por një nga fëmijët e tij ka zbuluar një anë tjetër të P.
Në një post prekës Instagram, një nga fëmijët e tij që besohej të ishte vajza e tij,u shpreh kështu:

“Ti ke një shpirt kaq të bukur dhe më trishton se ekzistojnë kaq shumë njerëz që kurrë nuk do të kenë mundësi të takohen me ty, të përjetojnë dhe të vlerësojnë këtë anë tënden. Unë të dua baba dhe do të jesh përgjithmonë një bekim për këtë botë dhe për zemrën time. Faleminderit … na mungon ❤️ ”

Të premten, familja e Prodigy u shfaq në qendrën NJPAC në Newark, NJ për të nderuar gjeneralin Mobb Deep, i cili vdiq më 20 qershor. Humbja, gjysma tjetër e grupit, bëri një përzierje të klasikëve Prodigy dhe Mobb Deep gjithashtu. Gjithashtu u përfshinë Ice-T, Raekwon, Ghostface Killah dhe të tjerë nga komuniteti Hip-Hop.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com