Lajme

28 March 2017

Vajzat e Nicole Kidman tërheqin vëmendjen pasi…

Ditët e fundit aktorja e njohur i ka kaluar në Australi së bashku me bashkëshortin dhe vajzat e saj. Në fotot e shkrepura nga paparacët, Kidman duket një nënë e devotshme teksa bashkë me Keith Urban janë fotografuar në aeroportin e Sydney, ditën e martë, me vajzat e tyre Sunday Rose 8-vjeç dhe Faith Margaret 6-vjeç.

Vajzat e Nicole duket të jenë rritur shumë shpejt nga vizita e fundit në Australi dhe duket se kanë arritur thuajse gjatësinë e saj. Por përveç ngjashmërisë në gjatësi, ato janë kopje të nënës së tyre edhe në pamje. Për më shumë shikoni fotot më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com