Lajme

19 May 2017

Valbona Mema :”U ndjeva e lirshme kur…”

|
By
|
0 Comment
|

Valbona Mema thotë se me tatuazhet provoi një ndjesi të re.Zakonisht ajo nuk është njeri që e tregon veten pa problem,por kur shkoi për tatuazhe ajo u ndje aq e lirshme sa i besoi Olsit gjithë trupin që t’ja bënte tatuazh.Këngëtarja u shpreh gjithashtu se pavarësisht se kontrast bën puna e saj me tatuazhet,ajo mendon se do të jetë një plakë cool kur të plaket dhe bën diferencë nga të tjerat.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com