Lajme

13 July 2018

Valbona Selimllari braktis “detin” dhe zgjedh Alpet e Shqipërisë për pushime

Nëse të gjithë në këtë periudhë preferojnë pushimet buzë detit, kjo nuk vlen për Valbona Selimllarin e cila është nisur drejt Alpeve të Shqipërisë.

Jezerca Tour 👍

Un post condiviso da Valbona Selimllari (@valbonaselimllari) in data:

 

Liqenet e Jezerces. Fotot flasin vete🤷🏻‍♀️. @jamdorjanbulku 👍

Un post condiviso da Valbona Selimllari (@valbonaselimllari) in data:

Missi shqiptar ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, një foto ku shfaqet në majën e malit të Jezercës. Mirëpo fotoja ka shqetësuar miqtë dhe fansat, pasi nga këndi që është fotografuar duket se Valbona po rrezikon jetën.

E veshur sportive me flokët e lëshuara, ajo shfaqet duke u kapur pas shkëmbit nga një lartësi shumë e madhe.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com