Lajme

07 February 2018

Valon Shehu: Jam single, e kam të vështirë të qëndroj me një vajzë për një kohë të gjatë

Në intervistën e radhës për Revistën VIP dhe MCN Radio I ftuar ka qenë Valon Shehu. Këngëtari I talentuar nga Kosova tregoi më shumë për karrierën që në fillimet e saj, për sfidat e shumta që ka kaluar, për surprizat që jeta I ka sjellë dhe për projektet e tij të radhës. Ndër të tjera ai ka folur edhe për jetën e tij sentimentale, fundjen e lidhjes 6 vjeçare me Arbëreshën si edhe raportet e fundit. Këto edhe të tjera keni mundësi t’I ndiqni në videot më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com