Lajme

14 June 2019

Vazhdon sherri, Noizy dhe Olti Curri përplasen sërish

Nëpërmjet një postimi në Instastory, Olti kishte ironizuar bashkëpunimin mes reperit dhe kryebashkiakut Erion Veliaj, për kartën e studentit. Kjo gjë nuk i pëlqeu aspak Noizyt i cili e quajti publiksiht Oltin te dështuar.

Më pas Olti Curri  iu kundërpërgjigj duke i thënë:

Noizyt nuk i del e keqja me Oltin dhe së fundmi ka habitur me veprimin e tij. Ai ka komentuar në një postim qe Olti ka bërë së fundmi ku shihet duke pushuar në një lokal.

“Bej tag lokalit të japi pije falas dhe merru me punët e të tjerëve, se vetë s’ke. Dështak”, i shkruan Noizy Oltit në ko mente ndërkohë që ky i fundit ja ka kthyer  menjëherë.

“Ahhaha ik te Portokalli se na gajase me humor se me këngë s’po bën gjë. Të gjitha njësoj ka 10 vjet. Dështak kronik”, përfundon Olti.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com