Lajme

22 July 2018

Venera dhe Lindi zbulojnë disa detaje nga dasma e tyre: Ceremoni madhështore dhe fansa të ftuar

Para pak javësh, Venera Lumani dhe Lind Islami zbuluan për gjithë fansat lajmin e fejesës së tyre pas propozimit romantik të Lindit por pa dhënë më tepër detaje.

#Repost @lind_islami (@get_repost) ・・・ PËRGJITHMONË!

A post shared by VENERA (@veneralumani) on

Së fundmi, Venera dhe Lindi kanë treguar se ata e kanë përjetuar me shumë emocione këtë ngjarje të bukur, kryesisht Venera e cila tregoi se akoma është shumë e emocionuar nga propozimi dhe nuk do që ta ndajë atë moment intim me të tjerët pasi e mendon special vetëm për të dhe partnerin e saj.

Happy b-day my Love! ❤

A post shared by VENERA (@veneralumani) on


Të pyetur për martesën këngëtarët thanë se duan të jetë një ngjarje e madhe me shumë të ftuar, ku mund të ketë edhe disa nga fansat e tyre më besnikë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com