Lajme

12 January 2018

Venera Lumani i bën një premtim të bukur dashurie Lind Islamit

||
0 Comment
|

Venera Lumani dhe Lind Islami janë padyshim një nga çiftet më të dashur të showbizit shqiptar dhe gjithashtu viti që lamë pas ka qenë mjaft i suksesshëm për ta.

Aktualisht ata gjenden në Vienë ku nëpërmjet disa fotografive të postuara në rrjetet sociale kanë treguar disa momente mjaft romantike të dashurisë së tyre.

“Përgjithmonë e jotja, dashuria ime,”-ka shkruar Venera krahas fotos ku çifti shfaqet duke u puthur.

Forever yours,my Love! ❤?

A post shared by VENERA (@veneralumani) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com