Lajme

03 November 2018

Vetëm disa orë pas publikimit kënga “Creeme” nga Maluma dhe Karol G kthehet në trendin e YouTube

Këngëtari Maluma ka pubilkuar projektin e tij më të ri muzikor. Ai njihet për hitet “Corazon”, “Marinero”, “El Perdedor”, “Mala Mia” . Këtë herë ai ka ardhur në bashkëpunim me këngëtaren Karol G.

Produksioni muzikor është i zhanerit “dancehall” dhe “reggaton” dhe titullohet “Creeme”.

Projekti është pëlqyer së tepërmi dhe këtë e tregojnë edhe klikimet e shumta që ka marrë menjëherë pas publikimit në kanalin zyrtar “YouTube”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com