Lajme

14 June 2018

Vetëm dy muajshe por True është një kopje identike e babait të saj Tristan

Khloe Kardashian solli në jetë në Ohio dy muaj më parë, vogëlushen True Thompson. Për të festuar këtë ditë të ëmbël Khloe publikoi një foto të adhurueshme të vajzës True. Në foton e postuar në rrjetin social Insagram, ajo shfaqet duke përkëdhelur vajzën, e cila ishte veshur me një bluzë ngjyrë rozë dhe në kokë mbante një kordele të të njëjtës ngjyrë. Fansat e saj nuk lanë pa komentuar faktin se vogëlushja është kopja identike e të atit Tristan Thompson.

💕Baby True 💕

Un post condiviso da Khloé (@khloekardashian) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com