Lajme

28 September 2016

Vetem nje femer eshte pare me Noizyn per ditelindje…

||
0 Comment
|

Me sa duket kete ditelidje te tij reperi ka dashur ta festoje pa shume zhurme.Per te e vetmja qe ka rendesi ne keto momente duket se eshte e ema,ndaj ai ka vendosur te postoje nje foto me mamin ne snapchatin e tij,si per te treguar se mami eshte i vetmi person ku ai gjen qetesi dhe do te kete prane dhe ne caste lumturie.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com