Lajme

17 April 2018

Victoria Beckham bën bashkë familjen për 44 vjetorin e saj

Me djalin e saj Brooklyn duke studiuar në New York dhe bashkëshortin, David që udhëton shpesh nëpër botë për punë, nuk është e shpeshtë që ta shikojmë familjen e Victoria Beckham në një vend.

Por familja është bashkuar për të festuar ditëlindjen e stilistes së famshme.

Në 44-vjetorin e ditëlindjes së saj, Victoria ka ndarë një fotografi me djemtë Brooklyn, 19 vjeç, Romeo, 15 vjeç, Cruz, 13 vjeç dhe vajzën e saj të vetme Harper, gjashtë vjeç, para se të publikonte dhe një fotografi me ish-futbollistin.

E gjithë familja dukej mahnitëse.

Dancing and having fun in sunshine x kisses from mummy and Harper x ????

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Birthday eve with my babies x love u so much @davidbeckham kisses x

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com