Lajme

11 June 2019

Viktoria Modesta, artistja me një këmbë shkëlqen në Crazy Horse

Viktoria Modesta ka humbur njerën këmbë në moshën 20 vjeçare ndërkohë që fundjavën që lamë pas ka qenë e ftuar në skenën e Crazy Horse, Paris.

Pas 15 operacionesh të pa shpresa, vajza bionike vendosi t’a priste atë.

Viktoria ka qenë e ftuar në disa ngjarje të rendësishme për të dhuruar show, në lojërat paraolimpike të Londrës dhe së fundmi krijoi një imash futuristik, në një kabaretë të njohur në mbarë botën.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com