Lajme

19 January 2018

Viola Spiro nis “ndryshimin” e fillon me flokët

Viola Spiro, kohët e fundit është bërë një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe shkak për këtë ka qenë pikërisht arrestimi i të dashurit të saj, i cili u akuza për trafikim lëndësh narkotike.

Por edhe pse gjatë gjithë kohës ajo u vendos nën presionin e medieve lidhur më këtë çështje ajo preferoi të mos fliste dhe u mundua që këtë skandal ta kalonte pa folur.

Kohët e fundit Viola ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale ku së fundmi na ka njohur edhe me ndryshimin e bërë në look-un e saj. Ajo ka postuar dy foto në “Instastory”, ku na prezanton me modelin e ri të flokëve.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com