Lajme

15 April 2018

VIP-at të gjithë në Coachella, nga Nicki Minaj, Justin Bieber dhe deri tek Beyonce

Mbrëmja e së shtunës tërhoqi një vëmendje të madhe, pasi u organizua festivali madhështor “Coachella 2018”. Të shumtë ishin yjet botërorë që performuan në skenë, por edhe ata që shkuan të argëtoheshin.
Nicki Minaj, Kylie Jenner, Kourtney Kardashian, French Montana, Justin Bieber, Bella Hadid si dhe shumë artistë me famë të madhe ndërkombëtare. Vlen të thuhet se vëmendjen më të madhe në këtë festival e mori ‘Queen B’, Beyonce me performancën e saj, ku përfshiu shumë prej këngë që sot janë HIT-e.
Edhe shqiptarja me famë botërore Rita Ora ishte e pranishme në Coachella, ku duhet thënë se performoi në skenën kryesore, ku ishte e ftuar nga artisti Kygo.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com