Lajme

28 March 2017

Vitet lënë shenjë tek Russell Crowe

Russell Crowe është fotografuar teksa ka qënë duke shijuar motin e ngrohtë në Australi gjatë fundjavës, ku është shfaqur me një fizik shumë ndryshe nga ai me të cilin fansat janë mësuar të shohin tek filmi “Gladiator”.

Fituesi i çmimit Oscar, ka treguar trupin e tij të shëndoshë, ndërkohë që është parë duke luajtur “rugby”.52 vjecari, baba i dy fëmijëve me sa duket nuk i kushton më aq rëndësi aktivitetit fizik dhe kujdesit me ushqimin.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com