Lajme

25 September 2019

Vox Pop/ A do të martoheshit me Capital T?

Mbrëmjen e 20 shtatorit, teksa Capital T performoi në Sheshin Nënë Tereza në Tiranë, TemA Tv ishte prezente teksa ka xhiruar sekuencat nga koncerti i reperit por edhe intervistat e personazheve publik kapur në befasi. Ronaldo, gazetari i TemA Tv ka ndalur edhe tek fanset e reperit, të cilat i ka pyetur nëse do të martoheshin me Capital T, por si u përgjigjën ato:


Koncerti dhe intervistat e plota:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com