Lajme

11 April 2019

Vrasin dhe hedhin nga ura burrin për klikime në YouTube

Çfarë nuk po bëhet për pak klikime. Dy djem të moshës 20- vjeçare kanë ushtruar dhunë kundrejt një burri 48- vjeçar në Dnipro të Urkainës.

Dy të rinjtë e rrahën dhe më pas e hodhën nga ura e lumit 48- vjeçarin.

Në polici dëshmuan se nuk donin që të bënin vrasje por vetëm t’a dhunonin për klikime.

Vrasin dhe hedhin nga ura burrin për klikime në YouTube

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com