Lajme

26 September 2018

Will Smith feston 50-vjetorin e lindjes në mënyrë të pazakontë: Hidhet nga helikopteri në Grand Canyon

Aktori i njohur Will Smith ka vendosur të festojë ditëlindjen e 50-të, në një mënyrë të pazakontë. Ylli i Hollivudit vendosi të hidhej nga helikopteri në Grand Canyon, ndërkohë që miqtë dhe familja po e shihnin nga poshtë.

Will vendosi që të ndajë dhe me fansat këtë moment, duke e publikuar kështu në Youtube dhe Instagram videon që është realisht e frikshme.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com