Lajme

05 August 2016

Will Smith shumë protektiv ndaj vajzës Willow

Aktori dhe reperi i njohur Will Smith ka treguar në një nga intervistat e tij më të fundit rreth marrëdhënies me fëmijët. Ai është shrehur se ndaj vajzës është më protektiv se ndaj djemve. Sipas tij ata përveç se janë djem, janë edhe maxhoren. Jaden është 18 vjeç, Trey 23 ndërsa Willow vetëm 15.

“Kur vjen puna te vajza jam një prind posesiv”-është shprehur Will.

Kujtojmë që Willow që në moshën 7 vjeçare ka filluar karierën e saj duke luajtur në një nga filmat ku protagonist ishte babai i saj. Tre vite më vonë ajo publikoi albumin e saj të parë ku singëlli ‘Whip my hair’ rezultoi një sukses i vërtetë.

 

36E76B0A00000578-3725427-image-m-50_1470403257044

article-0-1A0ED8F2000005DC-462_634x449

38189875_fbwi

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com