Lajme

31 July 2014

Wiz Khalifa mendon se e di kur do legalizohet “Bari” ne Sh.B.A

||
0 Comment
|

WIZ_KHALIFAWiz Khalifa, i cili eshte i njohur per marredheniet e tij me marjuanen, eshte pyetur per te zbuluar se kur mendon ai se do legalizohet ne vendin ku ai jeton.

“Ne 3 vitet e ardhshme, me shpresa.” Ka thene Wiz ne nje interviste me Colombus, Ohio’s Power 97.5.

Kjo me siguri qe do u jepte fund dhe problemeve ligjore qe ka patur Wiz, kryesisht ne 21 arrestimet e deritanishme sic rrefen ai.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com