Lajme

20 April 2018

Wow… Fotot e fundit me bikini të Kate Upton nuk duhen humbur

Kate Upton duket më e bukur se kurrë për fushatën e re të bikinit për “Yamamay”. Supermodelja e Sports Illustrated dukej mjaft tërheqëse dhe sensuale ndërsa ekspozoi format e saj trupore për koleksionin e ri të Sculpt Collection for Summer 2018. Ajo nuk ka zhgënjyer përkundrazi ka tërhequr vëmendjen me format e saj perfekte trupore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com