Lajme

10 October 2018

Wow.. Paraqitja e Bebe Rexhës në “American Music Awards” nuk duhet humbur

Rita Ora na mahniti me looku-n e saj në “American Music Awards”, por një tjetër këngëtare pjesë e këtij eventi ishte edhe Bebe Rexha. Me paraqitjen e saj, Bebe bëri të mundur që të gjithë sytë të drejtohen drejt saj.

Ajo kishte zgjedhur një fustan të markës “Balmain”, i cili ekspozonte k♪7mbët e saj. Fustani i zi ishte i zbukuruar i gjithi me xixa dhe kristale prandaj dhe këngëtarja dukej vezulluese.
Bebe Rexha u shfaq me modelin e ri të flokëve, të stiluara me onde dhe me një makijazh sa më pranë natyrales.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com