Lajme

14 April 2018

Wow, Rita duket fantastike me look-un dhe pamjen e saj në “Coachella”

Në Festivalin “Coachella” në Indio të Kalifornisë, DJ dhe producenti muzikor norvegjez, Kygo, ka befasuar fansat kur ka ftuar në skenë yjet, Jamie Foxx dhe Rita Ora, për të performuar. Këngëtarja shqiptare u paraqit në skenë për ta interpretuar këngën “It Ain’t Me”, një bashkëpunim i Kygos me yllin amerikan, Selena Gomez.

Rita tërhoqi vëmendjen jo vetëm me performancën e saj por edhe me veshjen e saj tejet sensuale i cili ekspozonte pjesë të trupit të këngëtares. Disa imazhe të pamjes së saj, Rita i ka publikuar në rrjetet sociale, ku të befasuar nga looku i saj fansat nuk kanë hezituar të japin komentin e tyre.

Në ndërkohë, një pjesë të performancës së Ritës mund ta shikoni në videon e mëposhtme:

Rita Chelita ?

Un post condiviso da RITA ORA (@ritaora) in data:

Coachella Main Stage. 8.45.

Un post condiviso da RITA ORA (@ritaora) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com