Lajme

06 December 2019

Xhani Demika nxjerr zbuluar dy mikeshat e tij Gentën dhe Florentinën:Të dyja janë në një lidhje por se pranojnë !

I ftuari i radhës në emisionin Stay Tuned ishte një nga personazhet më të njohur pranë personazheve Vip në Shqiperi, pikërisht Xhani Demika , menaxheri i tyre.
I pyetur nga moderatorja Valbona Mhilli, se cilën prej personazheve e njëkohësisht mikeshave të tij zgjedh ai, Xhani u shpreh:Mes Gentës dhe Florentinës zgjedh Genten pasi kam më shumë vite shoqëri .
E ndersa Valbona e pyet më tej nëse do ti ndihmoj ndonje ditë të martohen mikeshat e tij, Xhani përgjigjet:Nëse do të isha prift apo hoxhë do t’i martoja të dyja, por ato janë tashmë në një lidhje edhe pse nuk e pranojnë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com