Lajme

14 March 2019

Xhemi Shehu publikoi një foto që jo të gjitha femrat e njohura kanë guxim ta bëjnë!

Xhemi Shehu njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar.

Nëse gjithmonë jemi mësuar ta shohim atë të kuruar në detaje,ditën e sotme Xhemi ka vendosur që të na tregojë si është ajo pa make up pa filtra ose ashtu siç themi ne “ujë dhe sapun”.

Në foto Xhemi duket sikur sapo është zgjuar nga gjumi por me të vërtetë që duket një yll i vërtetë.

 

 

 

 

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com