Lajme

12 July 2018

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku bëhen prindër, vjen në jetë vajza e tyre

Pas 9 muajsh, pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi.
Xhensila Myrtezaj është bërë më në fund nënë.
Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj, fëmija i parë i lindur nga dashuria me aktorin e humorit, Bes Kallaku.

Vajza ka lindur në një spital privat në Tiranë dhe fatmirësisht gëzojnë të dyja shëndet të plotë.

Jetë të gjatë princeshës së vogël, të cilës prindërit ende nuk ia kanë bërë të ditur emrin.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com