Lajme

06 December 2018

Xhensila Myrtezaj poston një video dhe dikush ia ndërpret atë,ju shkon në mendje kush mund të jetë vallë?!

Xhensila Myrtezaj  mbrëmjen e djeshme po ndiqte natën e parë të gjysmëfinales së spektaklit “Kënga Magjike”,nga shtëpia e saj.

Në një prej videove të postuara në InstaStory, në të cilën shfaqet duke performuar Kejsi Tola, dëgjohet edhe zëri i Ajkës.

Në mes të videos dëgjohen belbëzimet e para të foshnjës, e cila duket se kërkon që vëmendja e Xhensilës te jetë te ajo. Dhe këngëtarja i drejtohet me fjalët e ëmbla: “O jeta ime”, ndërsa më pas nis të qeshë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com