Lajme

01 December 2017

Xhensila Pere: Ç’faj ka arushi që i zoti ishte i keq

Në intervistën për Revista Vip dhe MCN Radio, e pyetur nga Antoneta, Xhensila ka treguar më shumë për dhuratat që ka marrë. Një prej tyre ishte edhe një arush i madh të cilin siç ajo la të nënkuptohet ia kishte dhuruar ish i dashuri i saj. Marrëdhënia me të cilin duket se nuk është mbyllur mirë, por që pavarësisht kësaj bukuroshja ka zgjedhur që këtë dhuratë ta mbajë akoma. Siç ajo është shprehur “Ç’faj ka arushi që i zoti ishte i keq…”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com