Lajme

25 September 2019

Xhensila Pere vendos në siklet prezantuesin: Pse je djerësitur?

Xhensila Pere njihet si një nga vajzat më të bukura të show biz-it shqiptar. Bukuroshja së fundmi ka qenë e pranishme për të shijuar koncertin e Capital T në Tiranë, ku edhe ka dhënë një intervistë për mikrofonin e TvT.

Me  bukurine e ciltersinë  që e karaketerizon gjithmonë ,Xhensila nuk kishte si të mos e vinte në siklet edhe moderatorin Ronaldo Sharka, të  cilit i kishte vendosur duart në sup teksa rrëfente për jetën e saj.

Ndiq këtu koncertin dhe intervistat e plota:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com