Lajme

08 March 2018

Xhesika Berberi “kritikon” veten për foton e fundit….

Modelja Xhesika Berberi është duke vijuar me karrerën e saj në SHBA. Këtë herë ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto në të cilën shfaqet e veshur me rroba-banjo të zeza.
Xhesika duket fantastike dhe në mbishkrimin e fotos ajo shkruan: “Zemër është duke rënë borë jashtë”. Xhesika kritikon veten e saj për “zhveshjen” pavarësisht temperaturave të ulëta.

Baby it’s snowing outside ❄️

Un post condiviso da Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com