Lajme

11 June 2018

Xhesika Berberi me imazhe provokuese nga pushimet e saj luksoze

Xhesika Berberi është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar dhe vazhdimisht poston foto në rrjetin e saj Instagram duke tërhequr në këtë mënyrë vëmendjen e fansave. Së fundmi, Xhesika ka postuar foto vërtet provokuese nga ishujt Bahamas ku shfaqet me bikini dhe duke evidentuar në këtë mënyrë dhe format e saj tejet atraktive. Aj o ka zgjedhur mos shkruajë asgjë bashkëngjitur fotove të publikuara duke ia lënë tërësisht fansave të komentojnë dukjen e saj.

Paradise 😍

Un post condiviso da Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) in data:

💙

Un post condiviso da Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com