Lajme

22 November 2017

Xhesika Berberi shfaqet provokuese nga shtrati

Modelja Xhesika Berberi edhe njëherë ka treguar pse ajo është femra më e bukur shqiptare. Së fundmi, bukuroshja shqiptare u shfaq nga shtrati pa makijazh duke u treguar tejet e bukur dhe atraktive.

Ajo shihet e mbuluar në pjesën e gjoksit, duke mos zbuluar detaje të pjesëve intime. Xhesika ka pozuar së fundmi në Amerikë duke realizuar fotosesione atraktive.

Ajo njihet për pjesëmarrjen në klipin “Ajo” nga Majk dhe Getoar Selimi ku shkëlqeu me paraqitjen e saj. Shpeshherë Xhesika krahasohet edhe me modelen Gigi Hadid, për ngjashmërinë e madhe që ka me të.

@angelabaltra ✨

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

@ryanpearl23 ✨

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com