Lajme

16 January 2018

Xhesika Berberi sjell imazhe sensuale nga plazhi

Xhesika Berberi ka treguar edhe një herë anën e bukur të saj. Ajo është shfaqur në plazh tejet sensuale dhe atraktive.

Ajo duket e thjeshtë, por tejet sensuale në imazhet e publikuara. Xhesika besohet se vazhdon të mos ketë të dashur. Modelja njihet për bukurinë dhe linjat trupore të saj.

Ajo konsiderohet edhe si sozia e supermodeles, Gigi Hadid, për shkak të ngjashmërisë së madhe të saj.

Un post condiviso da Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com