Lajme

12 December 2017

Xhesika Berberi tejet sensuale në postimin e fundit

Xhesika Berberi, e cila konsiderohet si sozia e Gigi Hadid nëpërmjet një postimi të publikuar në rrjetin social Instagram u shfaq tejet joshëse duke treguar dhe njëherë sensualitetin dhe bukurinë që e karakterizon.

Bukuroshja shqiptare u shfaq me një makijazh të thjeshtë por ajo që tërhiqte vëmendjen ishte këmisha e saj e bardhë e hapur tek pjesa e gjoksit, e cila evidentonte faktin se ajo kishte zgjedhur që në këtë imazh të vinte pa sytjena.

? @rinaldosata MUA @isabelnycmakeup Styling @blairberisha

Un post condiviso da Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com