Lajme

18 January 2015

Xhirimet per filmin e Kid Cudi kane perfunduar

||
0 Comment
|

Kemi vene re gjate viteve se Kid Cudi ka nxjerre ne pah edhe anen e tij prej aktori duke luajtur role te vogla ne filmat Brooklyn Nine-Nine, How To Make It In America apo dhe tek Need For Speed. Kete here ai pritet te luaje nje rol kryesor ne filmin Vincent-N-Roxxy krahas aktores Zoe Kravitz.
2015-01-18-21-59-53

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com