Lajme

23 February 2018

Xum Allushi: Humori në televizionet sot është shumë më banal se humori që bëj unë

I ftuar në emisionin “DaSara Radio Show” Xum Allushi përpos batutave që ka shkëmbyer me Dasarën dhe humorit që ka sjellë në studio, ka treguar më shumë edhe nga vetja. Duke filluar nga emri i tij i vërtetë, kuptimi, marrëdhënia me vajzat, palestrën, ushqimin e të tjera.
Ai ka folur edhe për adresat e tij shumë të ndjekura në rrjete sociale dhe humorit herë pas here të diskutuar. Përsa i përket kësaj, Xumi është shprehur që përpiqet të jetë i kujdesshëm e të bëj një humor që është brenda normave, jo banal si ai që rëndom shohim në televizione. Për më shumë ndiqni intervistën e plotë më poshtë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com