Lajme

22 July 2014

Yjet me te nxehte te 2014

||
0 Comment
|

 

JBRihannaHottestStarsUrime per punen e madhe, i themi Beliebers-ave dhe Rihanna’s Navy! Pas nje beteje me disa raunde eshte zyrtare qe Justin Bieber dhe Rihanna jane kurorezuar yjet me te nxehte te vitit 2014.

MaleBracketGOCJustinBieberJustin Bieber mezi ka kaluar ne avantazh ndaj fituesit te kaluar, James Maslow te Big Time Rush, me me pak se 1% te votave.Jane fansat e tij qe kane terhequr kete fitore te veshtire per te dhe le te themi qe Bieber ka patur nje vit per te cilin e meriton kete cmim, por karriera e Justin eshte ne zjarr ndaj me siguri e pret dhe nje vit tjeter i madh.

 

Nga ana tjeter fitorja e Rihannes, qe mund te jete nje perkufizim figurativ i fjales “e nxehte” ne boten e popit, ishte nje lufte e veshtire, duke qene se e ka marre vendin nga Miley Cyrus, me me pak se nje gjysme perqindjeje avantazh. Kur RiRi nuk ishte duke publikuar mendimet e saj ne Tweeter, ajo pozonte per foto toples ose shfaqej ne veshje te guximshme, të brendshme femrash dhe xhins. Dhe le të mos harrojmë pamjen e saj shumë te diskutuar në CFDA te 2014.FemaleBracketGOCRihanna

Mund te themi se te dy, Rihanna dhe Bieber kane patur nje vit te nxehte te kuq dhe nuk duket te kete nje fund ne horizont per te dy keta yje.Urime edhe nje here.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com