Lajme

21 August 2018

Yjet që u veshën më keq në MTV Video Music Awards

MTV Video Awards është një ngjarje që bënë fjalë për muzikë dhe mbledh shumë yje botërore.

Por, përveç ndarjes së çmimeve që ndahen gjatë mbrëmjes, këngëtarët kujdesen edhe për dukjen e tyre.

Megjithatë, disa prej yjeve të shoubizit zgjodhën veshje të çuditshme për tu shfaqur në tapetin e kuq të Radio City Music Hall në New York të hënën.

Listën e kryesojnë Blac Chyna, Nicki Minaj, Amber Rose dhe Sky.

Më poshtë keni disa prej imazheve të publikuar prej mediave të huaja.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com