Lajme

22 July 2018

Yll Limani dhe Majk do sjellin një bashkëpunim?

Një bashkëpunim i ri është duke mbërritur. Yll Limani dhe Majk do të publikojnë së shpejti një projekt të përbashkët.

Mësohet se bëhet fjalë për një projekt romantik i cili padyshim do tërheqi vëmendjen e fansave. Nuk dihet me siguri data e publikimit por të dy artistët kanë nisur përgatitjet.

Yll Limani vetëm ditë më parë lansoi këngën e re, kurse Majk pas projektit “Paris Milano” nuk lansoi këngë të re, por pritet që brenda pak ditësh ta bëjë këtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com