Lajme

03 May 2018

Yll Limani tregon çelësin e suksesit

Pavarësisht impenjimeve në fushën e muzikës duke krijuar projekte të reja duket se këngëtari i njohur ka gjetur kohë e është impenjuar edhe për të përfunduar studimet e larta. Ai ka treguar për mikrofonin e MCN Radio dhe Tema Tv që përpiqet të japë më të mirë duke punuar fort në të gjitha fushat.
Hitbërësi i “Shiu” ka pranuar që vetëm talenti nuk do kishte mjaftuar asnjëherë për të arritur këtë sukses. Puna e tij e pandalur është “çelësi” për arritjet e tij në fushën e muzikës. Për më shumë ndiqni videon më poshtë shkëputur nga intervista që Antoneta ka realizuar me të.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com