Lajme

02 May 2019

Ylli Ana de Armas i bashkohet kastit të “Bond Girl”.

Ana de Armas është aktorja më e re që i bashkohet kastit të “Bond Girl” krahas emrave të mëdhej të aktrimit si Halle Berry, Lea Seydoux, Famke Janssen dhe Eva Green.

Ana de Armas do të luajë rolin e Palomës përballë James Bond-it.

De Armas është shprehur së fundmi për mediat se ka qenë prej kohësh një fanse e filmit “Agjenti 007”.

“Kam shumë kujtime të veçanta nga Skyfall. Ruaj kujtime dhe impresione nga James Bond”– është shprehur De Rames e impresionuar për këtë film.

Gjithashtu javën që sapo lam pas u njoftua se aktori Rami Malek do të luaj në rolin e kundërshtarit të ardhshëm të Bondit.

Më poshtë disa nga fotot më të bukur të Ana de Armas marrë nga Instagram-i i saj, e cila duket rrezëllitëse dhe sexy.

 

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com