Lajme

26 September 2019

Ylli Limani: M’a kanë thyer 3 herë zemrën gjatë jetës…

A i thyhet zemra Ylli Limanit? Duket krejt e pabesueshme por ja që ndodh! Ylli Limani ishte ai që hapi koncertin gjigand mbajtur në Tiranë nga Capital T, e në prapaskenat e koncertit u rrëfye për jetën e karrierën e tij në një intervistë për TvT.

Pyetur nga gazetari Ronaldo Sharka rreth baladave me histori ndarjeje, Ylli shpjegoi arsyen pse anon më shumë nga ky zhaner, por gjithashtu lidhur me jetën personale, ai tregoi se ia kanë thyer zemrën 2-3 herë gjatë jetës.

Për më tepër ndiqni videon:

Koncerti i plotë i Capital T dhe intervistat me personazhet e njohur:

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com