Lajme

16 July 2018

Yll Limani publikon projektin e ri, “Prej se jena nda”

“Prej se jena nda” titullohet kënga më e re e Yll Limanit që është publikuar me videoklip.

Vet këngëtari është kujdesur për muzikën dhe e ka shkruar tekstin e kësaj kënge.

Xhirimi i videoklipit është bërë nga produksioni Imagine Films ku modelja protagoniste është emër i njohur i medias rozë. Bëhet fjalë për bukuroshen Ada Deda.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com