Lajme

05 April 2018

Ylli Limani sjell hitin e radhës, “A ja ka vlejt”

Artisti i ri nga Kosova ka publikuar projektin e ri.

Kënga e re e tij vjen vetëm në versionin audio dhe pa videoklip. “A ja ka vlejt”, është projekti i ri i këngëtarit që nuk ka konfirmuar kush janë bashkpuntoërt në këtë audio projekt.

“Dritat” është një prej projekteve më të pëlqyera të këngëtarit në duet me 2po2.

Ndërkaq, Ylli realizoi edhe një set këngësh “live” që u pëlqye mjaft shumë, kryesisht hite të 2Po2.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com