Lajme

20 November 2017

Yllka Kuqi joshëse dhe atraktive

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi është njëra nga këngëtaret e cila ka një zë të mrekullueshëm, por ajo çdo herë mahnitë edhe me elegancën e saj në çdo paraqitje.

Yllka gjithmonë di të paraqitet thjeshtë dhe bukur, por në fotografinë e fundit ajo i habit të gjithë. E veshur me ngjyrë jeshile ajo i vë në pah linjat e trupit, ku duket më joshëse dhe atraktive se çdo herë.

@studiolirika ?

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

@studiolirika ?

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com