Lajme

26 July 2014

Young Jeezy “Seen It All”

||
0 Comment
|

6-Young JeezyYoung Jeezy ka publikuar coverin e albumit te tij te peste diskografik.

“Albumi im quhet ‘Seen It All’, sepse ndjej qe kam kaluar shume gjera dhe kam pare shume gjithashtu. Dhe jam ende duke qendruar ketu, dhe po qendroj me koken lart.”- eshte shprehur rreperi ne Atlanta Radio Station.

Ai ende nuk e ka bere publike daljen e albumit, por tregon se mund te kete bashkepunime me Usher, Future, Ludacris dhe Dj si Dj.Drama dhe Don Cannon ne mes te tjereve.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com