Lajme

03 April 2017

Young M.A feston 25 vjetorin, ja çfarë ndan me fansat

Reperja e njohur dhe një nga më të suksesshmet e momentit, Young M.A, feston sot 25 vjetorin e saj. Në Instagram ajo ka postuar një foto të shkrepur gjatë viteve të fëmijërisë, krah të cilës ka uruar veten në këtë ditë të rëndësishme për të.

Mood ?✌?#HappyBirthdayToMe

A post shared by Young M.A Official (@hennynhoes) on


Në një postim tjetër hitbërësja e “Ooouuu” ka postuar një foto të shkrepur në një nga koncertet e saj dhe e ka shoqëruar me këto fjalë: “Kjo nuk është më ëndrra ime, ky është realiteti im.”

This is no longer my dream… this is now my reality ?? #OutbreakTour #YoungMA (? @djease_ )

A post shared by Young M.A Official (@hennynhoes) on

Dëshmia e radhës që ëndrrat mund të bëhen realitet!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com