Lajme

27 September 2017

Young Thug arrestohet për posedim të lëndëve narkotike

Kjo fundjavë ka qenë plotë me probleme me ligjin për Young Thug. Sipas TMZ, reperi u kap dhe u arrestua të shtunën në Gjeorgji nga Departamenti i Policisë Brookhaven, me akuzë për posedim të marihuanës si edhe për lëvizje me makinë me xhama të zinj.
Kjo nuk është hera e parë që Thug ka probleme me policinë. Pavarësisht problemeve të shumta ai ia ka arritur gjithmonë të shpëtojë pa u dënuar përshkak të mungesës së provave. Të shohim nëse do të ndodhë e njëjta gjë përsëri.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com